OK Azimut

Državno prvenstvo 15. Pokala Slovenj Gradec v MTBO

Uspešen in zabaven vikend v kolesarski orientaciji.

Naslovna slika
Sreda, 14.10.2020 - Desetega in enajstega oktobra smo se člani OK Azimut udeležili državnega prvenstva 15. Pokala Slovenj Gradca v MTBO, kjer smo preizkušali svoje orientacijske spretnosti, tokrat na gorskih kolesih. Sobota je postregla z idilično lepim sončnim vremenom in na progi speljani v bližini Športnega parka v Slovenj Gradcu so se naši udeleženci odlično odrezali. ... Več
99

Koledar

Rezultati

Več na strani Orientacijske zveze Slovenije.

SIBEN TrailO CUP, Asiago

Ponedeljek, 12.10.2020 -   Na zanimivih terenih v okolici Asiaga so 10 in 11.10. potekala tri tekmovanja v precizni orientaciji. Udeležil se jih je tudi Emil Kacin v ekipi Slovenije. V soboto dopoldan je vTempO disciplini Kacin zasedel 16.mesto s časom 548 sekund. Popoldan pa je v One man relay- sprint disciplini Emil z odličnim nastopom osvojil 1.mesto.  Več

Predzadnja tekma za SOL

Ponedeljek, 05.10.2020 - Srednje proge v Prenjah so 4. oktobra štele za sedmo tekmo Slovenske orientacijske lige, kjer so se naši člani borili tudi za točke v skupnem seštevku med klubi. Trenutno smo na častitljivem, vendar nesrečnem, drugem mestu in tako bo (skoraj) zagotovo tudi po zadnji osmi tekmi SOL-a.  Več

Klubski treningi

Klubski treningi so odprti za vse člane in tiste, ki se želite spoznati z orientacijskim tekom.

Med treninge spadajo tudi OLP in ZL tekme.

Najboljši klubski rezultati

Emil Kacin

Emil Kacin

Zmaga na tekmi evropskega pokala
Emil Kacin je blestel na 6. tekmi evropskega pokala v Italiji. Po rednih uvrstitvah v prvo deseterico je svoja prizadevanja končno kronal z zmago!
Mark Bogataj

Državni prvak v gorskem teku
Mark Bogataj je na državnem prvenstvu v gorskem teku v disciplini gor-dol, ki je v nedeljo, 17. septembra potekalo v Češnjicah v Tuhinju, osvojil naslov državnega prvaka.
Peter, Mark, Simon

Prvaki JV Evrope
Članska reprezentanca, sestavljena samo iz članov OK Azimut je presenetila in zmagala v štafeti na prvenstvu JV Evrope.
Klubska štafeta OK Azimut

Prvaki bivše Jugoslavije
Janko Pretnar, Rok Močnik in Klemen Kenda so na prvestvu štafet ex-YU na Tolstem vrhu presenetili vso konkurenco, vključno s slovensko reprezentanco, in postali prvaki bivše Jugoslavije.